Hakkımızda

Des Mühendislik 2011 yılında, Beyaz Eşya ve Otomotiv sektöründe tasarım aşamasından bitmiş ürün haline kadar (Ar-ge , Tasarım , Talaşlı İmalat , Preshane , Montaj) üretimin tüm süreçlerde tecrübe sahibi olan mühendis bir ekip tarafından kurulmuştur. Bugüne gelindiğinde 4000 m2 açık - 3000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretimlerine devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Des Mühendislik yurt içi ve yurt dışı müşterilerine Prograsif, Tandem, Kesme, Form, Derin Çekme kalıpları ve Sac Metal Parça üretimi yapmaktadır. Ayrıca Makina Otomasyon Hatları, Montaj ve Kaynak Fikstürleri alanında uzmanlaşmış ekibiyle üretimine devam etmektedir. Faaliyet gösterilen sektörler başlıca Beyaz Eşya, Otomotiv , Isıtma ve Soğutma, Elektronik ve Elektrik ana sanayileridir. 

Des Mühendislik sektörde yüksek teknolojiyi benimseyen bir düşünce ile makina parkını bu yöndeki yatırımlarla oluşturan ve bunu yaptığı işlere yansıtan öncü kuruluşlardandır. Kalite anlayışını ön planda tutan Des Mühendislik ISO 9001 kalite yönetim sistemine sahiptir. 

45.jpg

Misyonumuz

Metal Şekillendirme ve Makina Otomasyon alanlarında tüm müşterilerinin beklentilerini karşılayarak çözüm odaklı yaklaşımıyla tam zamanında ve yüksek kalitede üretim yaparak müşterilerinin tercih ettiği insana ve teknolojiye yatırım yapan duyarlı bir şirket olmaktır. 

Vizyonumuz

Metal Şekillendirme ve Makina otomasyon alanlarında sürekli gelişim anlayışıyla teknolojiyi takip eden firmamız, esnek ve dinamik, kaliteli, güvenilir, müşteri odaklı ve alanında geleceğin öncü firmaları arasında olmaktır.